Venera Online

Rules


1.VivaGames mevcut koşulların ihlal edilmesi veya herhangi bir yasadışı eylemin bir kullanıcı tarafından yapılması halinde yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.


VivaGames, ırk, din, engellilik, cinsel yönelim veya cinsiyete dayalı ayrımcılığı da içerecek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir ayırımcı etkinlik durumunda, hizmet ve / veya platformu kullanımınızı askıya alma veya feshetme hakkını saklı tutar ve yasal işlem başlatabilir.
3.Tahmin edici dil, küfür ve personel veya diğer müşterilere yönelik aspersion da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir şart altında tolere edilemez.
4. Üyelerimiz tarafından, Oyun Platformumuz, Forumlar veya Sosyal Medya kanallarımızı da içeren fakat bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, denetlendiklerimiz altındaki herhangi bir platformda üyelerimiz tarafından 3. kişilere karşı uygun olmayan davranış veya yasadışı açıklamalara karşı sorumluluk almamaktayız.
5. Hizmetlerimizi kullanırken, burada yazılmış tüm şart ve koşulları yalnızca siz kabul ediyorsunuz. Bu kurallar ve hüküm ve koşullar tüm üyelerimize uygulanır.
6. Oyun Platformumuza, Forumlarımıza veya Sosyal Medya kanallarımıza her türlü reklamı göndermek kesinlikle yasaktır.
7. Oyunlarımızda bulunan hataların avantajından yararlanma veya bunları kötüye kullanmak kesinlikle yasaktır. Bilinen hataları moderatörlere bildirmekle, tüm kullanıcılar sorumludur.
8.VivaGames sistemleri düzenli olarak kontrol edilmekte ve güvenlik amacıyla güncellenmektedir ve halihazırda bir güvenlik açığı bildirilmemiştir. Hesap bilgilerinizi güvende tutmanın yalnızca kendi sorumluluğunuzdadır olduğunu lütfen unutmayın.
9.VivaGames, hesap bilgilerinizin güvenliğinden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez ve hesabınız çalınırsa veya saldırıya uğradığında hiçbir işlem yapmaz.
10. VivaGames Üyelik Anlaşması Madde 8'de belirtildiği gibi, VivaGames sistemleri güvenlik amacıyla düzenli olarak kontrol edilmekte ve güncellenmektedir ve halihazırda bir güvenlik açığı rapor edilmemiştir. VivaGames Üyelik Sözleşmesinin 9. Maddesi'nde belirtildiği gibi, Oyun Platformumuzda yapılan tüm işlemlerden siz sorumlusunuz ve VivaGames hesap bilgilerinizin güvenliğinden sorumlu değildir ve hesabınız çalınırsa veya saldırıya uğradığında hiçbir işlem yapmaz.
11. VivaGames Üyelik Anlaşması'nın 8, 9 ve 10. maddeleri uyarınca dolandırıcılık veya saldırı olması halinde, oyun denetçileri saldırganlara karşı bir eylemde bulunup bulunmamaya karar verip vermemektedir. Bununla birlikte, VivaGames saldırganın servis ve / veya platformu kullanmasını askıya alma veya feshetme ve yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.
12. Kayıt formunda bilgilerinizi doğru bir şekilde sağlama sorumluluğu size aittir. Şifrenizi unuttuysanız, şifrenizi kayıt formunda verilen e-posta adresine sıfırlamak için gerekli bilgileri gönderirsiniz.
13.Her türlü dolandırıcılık veya sahte raporlama tolere edilemez.
14.VivaGames sunucularında, karakterin TL alışverişinde oyunda aktif olmaması önerilir. Karakteriniz alışveriş sırasında oyunda aktifse, ve ilgili bakiye hesabınıza eklenmez ise lütfen TL bakiyenizi kaybedeceğinize ve bunun için herhangi bir geçerliliği olmayacağına dikkat edin ve kaybedilen Bakiye için geri ödeme talep edemezsiniz.
15. VivaGames'un resmi ürün satış kanalı VivaGames.Net tarafından sağlanmaktadır. VivaGames, diğer web sitelerinde veya satış kanallarında yapılan satın alma işlemlerinde hiçbir sorumluluk kabul etmez.
16.VivaGames, resmi olmayan VivaGames web sitelerinde veya sosyal medya kanallarında yapılan bilgi, duyuru veya promosyonlardan sorumlu değildir.
17. Resmi VivaGames web siteleri aşağıda listelenmiştir: - Resmi Oyun Platformu: forum.vivagames.net, - Resmi Satış Kanalı: valentina.vivagames.net/donate
18.VivaGames yönetimi, VivaGames.Net alan adlarıyla barındırılıyor. VivaGames yönetiminden hiç kimseyle asla şifreniz sorulmayacağını lütfen unutmayın.
19.Tüm üyelerin bilgileri yasal mercilerin kullanımı için veritabanımızda saklanır ve lütfen talep edildiğinde yasal mercilere devredileceğini unutmayın.
20.VivaGames, hizmetin ve / veya platformun kullanımını askıya alma veya feshetme ve yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.
21.VivaGames, servis ve / veya platformu istediğiniz zaman kullanmaya devam etme hakkını saklı tutar.
22.Bu anlaşmanın ihlal edilmesi durumunda, VivaGames tüm sisteme erişiminizi engelleme veya alan sohbet etme hakkını saklı tutar.
23. Bazı durumlarda, VivaGames, bu sözleşmenin ihlal edildiğine dair bir kanıt olmadan servis ve / veya platformu kullanımınızı askıya alma veya feshetme hakkını saklı tutar.
24.VivaGames Üyelik Anlaşması Madde 19'da belirtildiği gibi, tüm üyelerin bilgileri yasal mercilerin kullanımı için veritabanımızda saklanmaktadır ve talep edildiğinde bunların yasal makamlara devredileceğini lütfen unutmayın. Karakter Kayıtları sadece belirli bir zaman aralığında saklanır ve yasal merciler tarafından talep edildiğinde VivaGames, geçerli Karakter Kayıtlarını yasal mercilere geçirecektir.
Oyun hikayesinde açıklandığı gibi, Hırsız - Avcı savaşlarından faydalanmaya çalışırsanız, hiçbir şart altında tolere edilemez.
26.VivaGames, bu Web Sitesi'nin herhangi bir bölümünde, bu Sözleşme Şartları ve Koşulları da içeren değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Kullanici Alani

Server Durumu
124 / 4500
İstatistikler
Server Bilgileri
CH
Cap:80
Mastery:300
EXP & SP15x
Party20x
Gold drop2x
Items drop10x
Sox drop2x
Guild Limit32
Union Limit2
Guild Penalty3
Job Penalty7
Versionv1.5
PC Limit2
Server Etkinlikleri
Fortress War
Jangan Fortress:Tax 0%
Sahibi Yok